14.9.2010

14. září 2010 v 16:29 | jacke |  mé výlevy
Dneska jsem se ráno probrala se škrábaím v krku a začátek rýmenky. Vlastně, co bych nechtěla, poslední tři dny moje tělo dostalo tak zabrat. Věřím tomu, že když něco není v pořádku, třeba nějaký orgán trpí nebo tělo si o něco říká a já mu to nedám, tak si to vyžádá násilně. Zvažuji jestli ta alergii nebyla nakonec důsledek něčeho a dnešní nachlazení taky. Včera jsem si udělala takový relaxační uvolnění. Mám doma očistné kadidlo, což jsou bylinky, které odstraňují všechno negativní zlé a přináší všechno pozitivné.
Poté jsem se cítila docela dobře a hnedka usnula. Možná prostě jsem se odbklokla, ale projevilo se to tím nachlazením, vím, že moje tělo mě žádá abych si odpočinula. Mám odpočinek tělesný ale né duševní. Vím, že bych měla se zavřít doma, lehnout si do postylky, vypotit se a dostat to ze sebe ven, ale to nejde momentálně. Dneska jsem najela na dietní stravování, tak snad to bude v pohodě a už se uklidním a budu jest dle mého plánu a předsevzetí. Jen se cítím hrozně unavená, sranda, po tom všem jídle včera atd bych se měla cítit plná energie a né unavená. Stále bych spala a nikam se mi nechce, asi skutečně potřebuji oddech a nestresovat se stále nebo neřešit samu sebe...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 @-annie:** @-annie:** | Web | 14. září 2010 v 16:34 | Reagovat

Nádherný dess

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PRO NÁVŠTĚVNÍKA,
pokud jakkoliv popuzuji čtenáře, či nesouhlasí s mým obsahem, může klidně opustit stránku. Tyto
stránky nenavádějí k anorexii či poruše příjmu.
Každý má svůj vlastní rozum, a byť jsou zde návody a rady na anorexii, neznamená to, že tento
styl podporuji. Ano je to smutné, je to nemoc, je to posedlost.
Jsou to jen berličky jak začít s hubnutím. Já sama jsem posedlá po hubenosti a založila jsem tento blog, abych utříbila informace z internetu.
Kdo má s tímto problém ať odejde, kdo ne, ať zůstane!! Pohoršovat se nad obsahem stránek nemá ani smysl, v dnešní době je internet natolik zahlcený návody na anorexii i v cizojazyčném jazyce, že byt to není správné a může to podporovat anorexii, je to jako jedna kapka v moři.
ostatní zde vítám.....