15.09.2010 o jeee

15. září 2010 v 21:28 |  mé výlevy
Rýma se mi rozjela na plno, snad vydržím nějak v pohodě než přejde. Nemám ráda podzim a zimu, přináší sebou všechny nachlazení, člověk jede busem nebo tramvají a koelm něho každý kašlá, chrchlá a mnohdy si nikdo ani nevytáhne kapesník nebo nepoloží ruku před ústa.

Musím pořešit moji imunitu. Jinak dnešek byl celkem prima. Jen mě vadí jak jsem stále vzteklá a protivná, ale někdy to nejde zastavit. Nechci být zlá na přítele, je to moje srdíčko ale prostě mě vytáčí, když se ke mě chová jak k malému děcku. Jsem nemocná, ale zase mám jen rýmu, to není konec světa, cítím se docela ok, krom té rýmy, včera mi bylo hůře, ale stále mě peskuje jestli jsem si udělala čaj, vzala prášek. Jako bych já sama nevěděla, co mám dělat. Tak jdu si udělat čaj, kde me zdrbl, že jakto, že nepiju čaj s citronem a za chvíli mě zdrbne, že neležím v posteli.

Vím, že dělá pro mě strašně moc, ale potřebuju vědět, že mě bere a né, že je horší jak moje máma, nehledě na to, že někde mě vážně moc křivdí, ale to nevysvětlím holt.

Ke konci než odešel domů byl na mě nějak jiný, hodnější a stále mi říkal komplimenty, tak mě mrzelo, že šel domů.

Tvářička se mi vrací do původního stavu. Huraaaaaaaaa:) jsem moc ráda:) už se nemusím stydět za obličej:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PRO NÁVŠTĚVNÍKA,
pokud jakkoliv popuzuji čtenáře, či nesouhlasí s mým obsahem, může klidně opustit stránku. Tyto
stránky nenavádějí k anorexii či poruše příjmu.
Každý má svůj vlastní rozum, a byť jsou zde návody a rady na anorexii, neznamená to, že tento
styl podporuji. Ano je to smutné, je to nemoc, je to posedlost.
Jsou to jen berličky jak začít s hubnutím. Já sama jsem posedlá po hubenosti a založila jsem tento blog, abych utříbila informace z internetu.
Kdo má s tímto problém ať odejde, kdo ne, ať zůstane!! Pohoršovat se nad obsahem stránek nemá ani smysl, v dnešní době je internet natolik zahlcený návody na anorexii i v cizojazyčném jazyce, že byt to není správné a může to podporovat anorexii, je to jako jedna kapka v moři.
ostatní zde vítám.....