19.09.2010

19. září 2010 v 13:38 | jacke |  mé výlevy
Včera večer jsme si povídali, bylo to zvláštní, byl moc hodný a roztomilý a já měla pocit, že to je zase v pohodě. Vlastně měl i pravdu v něčem, proč poslední dobou je to mezi námi divné. Protože maximální intimnost je to, že jsem v jeho náručí, líbat se nechci a sexovat nešlo, protože jsem mela gynekologické problémy. Možná je to i ve mně, že prostě neděláme všechno tohle a prostě pak se i u mě něco mění, byt je to z mé strany. Jenže mám problémy s oblastí kolem úst, stále se mi tam dělá akné nebo hned jí mám podrážděnou, proto vím, že po líbání mám paseku, tak moc nechci. Včera jsem si ale řekla, že chci. Aby se to mezi námi zlepšilo, že jsem třeba vážně upjatá. Poslední dobou to přeháním s čistotou, já vím, nemůžu si ale pomoci, nejsem nějaký magor, ale mám své zásady. Včera jsem se dívala na film s Angelinou Jolie. je to nádherná ženská. Film byl o reportérce, která žila svou prací, byla upjatá a jela podle svého kalendáře a chtěla mít všechno tip top. Pak jí ale někdo řekl, že brzy umře a ona najednou se vykašlala na věci, co jí brzdily, co jí nedovolovali si užívat života. Takže neuklízela, najedla se, čeho chtěla, kouřila, nemyla se a vykašlala se na make-up a nosila brýle.
A byla šťastná. Tak si říkám, jestli nejsem svázání všemi těmi pravidly, čím se řídím….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PRO NÁVŠTĚVNÍKA,
pokud jakkoliv popuzuji čtenáře, či nesouhlasí s mým obsahem, může klidně opustit stránku. Tyto
stránky nenavádějí k anorexii či poruše příjmu.
Každý má svůj vlastní rozum, a byť jsou zde návody a rady na anorexii, neznamená to, že tento
styl podporuji. Ano je to smutné, je to nemoc, je to posedlost.
Jsou to jen berličky jak začít s hubnutím. Já sama jsem posedlá po hubenosti a založila jsem tento blog, abych utříbila informace z internetu.
Kdo má s tímto problém ať odejde, kdo ne, ať zůstane!! Pohoršovat se nad obsahem stránek nemá ani smysl, v dnešní době je internet natolik zahlcený návody na anorexii i v cizojazyčném jazyce, že byt to není správné a může to podporovat anorexii, je to jako jedna kapka v moři.
ostatní zde vítám.....