21.9.2010

21. září 2010 v 20:08 |  mé výlevy
xcxcx
No s hubnutím by to mohlo být lepší, stále se držím k 62kg, jsem z toho mírně zoufalá, protože prostě bych moc se chtěla dost na 60 lépe pod 60kg. Protože vždy, když jsem hubla, tak konečná stanice byla vždy 60kg, samozřejmě pak jsem začala jen a jen přibírat.

Dneska mě nějak bolí bříško, jako bych měla mít průjem, ale nejde to ven, škoda, že nemám doma žádné projímadlo. Netrpím na průjmy a projímadla nepoužívám, ale tohle mě otravuje celý den. možná to udělalo kafe na lačno nebo mě něco nesedlo, kdo ví. Bojím se moc, abych nešla s váhou na vrch. Dneska jsem měla myšlenky jak je směšné se omezovat v jídle, jak je směšné, že nemůžu jest s lidmi, protože se straním situaícm, kdy nejde jídlo domítnout nebo bych byla v podezření...docela mě to štve. S přítelem jsme hodně važily, ale od té doby, co si hlídám jídlo a nevařím,tohle odpadlo. Chybí mi určitá volnost a uznávám, že mi chybí moci si vzít jídlo jako normální člověk ale zároven nedokážu jíst normálně a zároven nechci zase jíst, co se mi zráčí, protože nechci zase na 69 kg jak jsem měla, nechci být stále tlustá, nejhorší je, že vím, že 62 kg je úplně prd. Ano rozum mi říká...bože to je ok, nech to být a nehubni dál , ale na druhou stranu, když vidím všechny ty hubené holky, kolem mě, strašně jim závidím a strašně chci být jako ony a chci dsi ráno na sebe vzít první věc a stejně jako hubená v tom budu vypadat dobře, když jsem oplácaná, musím neustále korgovat vč em nevypadám ještě tlustší. Nesmím se uchlácholit, tím, že mám 62 kg jako jsem měla před časem, protože chci být hubená, ted hubená nejsem,ani štíhlá, tak normál, ale já bych chtěla být křehká, hrozně moc bych si to přála.

Hodně mě zaujala metoda chef and split. Problém je, že všeobecně najít informace na internetu je docela problém, protože všude jsou stále ty stejné. Ráda bych se dozvěděla více.

Dneska jsem si udělala mlíčko s kakaem a sladidlem a moc jsme si na něm pochutnala. Už včer jsem tuhle metodu zkoušela na jabku a oříškách, musím uznat, že prvních pár soust jsem měla tehdenci spolknout, nebo prostě, že mi příjde líto to vyplivnout, ale zase si říkám, že to není jako bych si koupila jídlo a vyhodila ho, tady si užívám chut, jen to neskončí v mém žaludku.. Na internetu jsem se dočetla, že by se měl sousto rozžvíkat, vyplivnout a propláchnout usta vodou a zase další sousto. Dneska jsem si to zkusila na 2 křupkách a jednom balíčku arašídu, je to divné, normálně arašídy zbožnujem ale nějak mě nechutnaly, byly hrozně slané, ale ze začátku tu chut jsem si užívala, ono jak to rozkousáte tak ta chut je pryč.

Kdysi dávno jsem tuhle metodu zkoušela, ale nedokázala jsem nepolknout. Je to o tom, že potravu skutečně pořádně rozmělníte, prostě dokud nebude na kašičku, a pak se vyplivne. Udělala jsem to takto s celým pytlíkem a v misečce jsem měla rozkousané arašídy. Koukala jsem se na tu škaredou hromádku a říkala jsem si, že jsem ráda, že tohle plné KJ není v mém žaludku. Poté jsem si vypláchla ústa vodou.

Myslím si, že tahle metoda je ideální, pokud třeba máte svůj jídelníček ale máte na něco chutě a nechcete narušit stravování, jen bych měla obavu, dělat to takto s každým jídelm, tedy nespolknout žádné jídlo, že se může navodit anorexie. Jedna věc je jíst velmi málo a druhá nejíst vůbec. Zajímalo by mě kolik kalorii se takto dostane do těla, ono už ústa jsou vstupní branou, ale dočetla jsem se, že by to mělo být minimum.

Tahle metoda mi dala naději, že konečně budu moc začít vařit normálněji, když budu s přítelem nebo prostě vzít do pusy něco, co bych nesměla, oto, že to nespolknu to mi nevadí, jde mi o tu chut. Jen teda bude problém jak ve společnosti vyplivávat po každém soustu. na internetu jsem našla radu, uvolit nějaký hrníček neprůhledný nebo klidně flašku na pití a po každém soustu se jako, že napít a přitom to tam vyplivnout.

Není nic divného, když řeknete, že prostě chcete méně jest nebo, že je zdravé se po každém soustu napít, nebo, že chcete více pít, jen se chce naučit ten grig na to:)


Zítra to zkusím a jsem zvědavá jestli fakt z toho se přibere nebo ne:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Laury. Laury. | Web | 21. září 2010 v 21:17 | Reagovat

A kolik Ti vlastně je let?
Víš, to je to. O mě si možná myslí, že jsem divná, ničím nezaujímává, nepřátelská, že se nesměju.. Jenže Já se prostě nedokážu s Něma bavit. Vím, jaké holky máme ve škole, a stačí aby se mnou na chvíli promluvily, mě tlučí srdce jako o závod, a bojím se, že zajdou za roh, a budou Mě pomlouvat. Závidím Ti, a jsem ráda, že Ty to máš za sebou. Snad bude jen a jen líp. Lidi s takovou minulostí si zaslouží lepší život..
Budu doufat, že zhubneš víc než pod těch¨62kg. Moje stanice byla vždy 52kg.. Nikdy níž to nešlo , nevím proč se to tak sekne vždycky.. Taky mi chybí chvíle, kdy sem seděla s rodinou při obědu, pochutnávala si ho, neměla výčitky, když sem si večer rozbalila čokoládu, a ani mi to nevadilo.. ale vím, že musím jít dál.

2 stylshop stylshop | Web | 22. září 2010 v 18:18 | Reagovat

A měla by jsi zájem o kabelku ? První bude s Emo bude bílá ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PRO NÁVŠTĚVNÍKA,
pokud jakkoliv popuzuji čtenáře, či nesouhlasí s mým obsahem, může klidně opustit stránku. Tyto
stránky nenavádějí k anorexii či poruše příjmu.
Každý má svůj vlastní rozum, a byť jsou zde návody a rady na anorexii, neznamená to, že tento
styl podporuji. Ano je to smutné, je to nemoc, je to posedlost.
Jsou to jen berličky jak začít s hubnutím. Já sama jsem posedlá po hubenosti a založila jsem tento blog, abych utříbila informace z internetu.
Kdo má s tímto problém ať odejde, kdo ne, ať zůstane!! Pohoršovat se nad obsahem stránek nemá ani smysl, v dnešní době je internet natolik zahlcený návody na anorexii i v cizojazyčném jazyce, že byt to není správné a může to podporovat anorexii, je to jako jedna kapka v moři.
ostatní zde vítám.....