Je mi blběě

11. září 2010 v 14:12 | jackee
Pravda je, že si tedka vyčítám, kolik jsem toho snědla, ale pud něco vyzvracet skutečně nemám, takže budu muset počkat až to fujky, nezdravé jídlo ze mě odejde, bohužel to, co naberu hnedka neodejde, neměla jsem si rači ani narvaná jíldem stoupnout na váhu, málem jsem omdlela. K tomu mě bolí břicho a mám pocit, že se mi rozthne na půl.
Naštěstí zvracet se mi nechce, popíjím čaj a nadávám si, jestli mě to skutečně stálo za to, dvě kg se tak dlouho snažím dát dolů a najednou to jednou odpoledné akcí, takto zkazím. Jestli mi to stálo za to, vyčítám si to a k tomu mě bolí břicho, myslela jsem, že takové úlety nemám. Asi něco na tom bude, co člověk nemá doma, to prostě nesežere. Stále se doma snažím mít jak moje dietní papu, tak jídlo i pro přítele, jenže pak to dolehn, depka, nebo, co to je, není do čeho píchnout a zvítězí to. kdybych doma neměla nic, tak můžu ohlodávat stoličky a stejně mi to bude k ničemu. Ten dnešek je fakt úlet au au moje bříško.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PRO NÁVŠTĚVNÍKA,
pokud jakkoliv popuzuji čtenáře, či nesouhlasí s mým obsahem, může klidně opustit stránku. Tyto
stránky nenavádějí k anorexii či poruše příjmu.
Každý má svůj vlastní rozum, a byť jsou zde návody a rady na anorexii, neznamená to, že tento
styl podporuji. Ano je to smutné, je to nemoc, je to posedlost.
Jsou to jen berličky jak začít s hubnutím. Já sama jsem posedlá po hubenosti a založila jsem tento blog, abych utříbila informace z internetu.
Kdo má s tímto problém ať odejde, kdo ne, ať zůstane!! Pohoršovat se nad obsahem stránek nemá ani smysl, v dnešní době je internet natolik zahlcený návody na anorexii i v cizojazyčném jazyce, že byt to není správné a může to podporovat anorexii, je to jako jedna kapka v moři.
ostatní zde vítám.....