Jsem kráva 12.09.2010

12. září 2010 v 20:22 |  mé výlevy
  1. Dneska jsem se se tak hezky držela celý den s jídlem, ale k večeru jsem dostala nehoráznou chut na jídlo, takže pak to už jen jelo krekry s tunákovu pomazánkou, dorazila jsem sušenky bebe dobré ráno a k tomu jsem měla doma čokoládu a ta taky padla, ted se cítím fakt blbě, už včera to byl úlet s jídlem a dneska jsem zase neponaučitelná. Nechápu ale proš jsem se s jídlem tak spustila, je to jak valící smršt, jen doufám, že mi nebude zle jak včera. Zítra naštětsí budu mít stále, co dělat, tak už se dnešek a včerekšek nesmí opakovat. Jen je škoda, že ta tyto dva dny budu shazovat určitě tak tři kg, co jsem nabrala. Normálně mám dobrou morálku, tak nechápu, proč jsem tak ulítla......naq druhou stranu si zase říkám, že je fajn jest na co mám chut, jen žeru v nezřízeném množství a všechno .....dokonce jsem načala sáček křupek, sice jsem je nedojedla, ale i tak. Jednu dobrou zprávu to má, doma už nebudu mít, co sežrat ze sladkého:D...udělala jsem si zásoby, abych měla neustále něco doma, jenže pak najednou chci sežrat všechno a to není ideál. Takže zítra začnu zase na sobě makat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PRO NÁVŠTĚVNÍKA,
pokud jakkoliv popuzuji čtenáře, či nesouhlasí s mým obsahem, může klidně opustit stránku. Tyto
stránky nenavádějí k anorexii či poruše příjmu.
Každý má svůj vlastní rozum, a byť jsou zde návody a rady na anorexii, neznamená to, že tento
styl podporuji. Ano je to smutné, je to nemoc, je to posedlost.
Jsou to jen berličky jak začít s hubnutím. Já sama jsem posedlá po hubenosti a založila jsem tento blog, abych utříbila informace z internetu.
Kdo má s tímto problém ať odejde, kdo ne, ať zůstane!! Pohoršovat se nad obsahem stránek nemá ani smysl, v dnešní době je internet natolik zahlcený návody na anorexii i v cizojazyčném jazyce, že byt to není správné a může to podporovat anorexii, je to jako jedna kapka v moři.
ostatní zde vítám.....