Při pocitu slabosti

16. září 2010 v 13:09 |  tipy a triky

Při pocitu slabosti

sdds

Pijte hodně vody.
Často krát, jedinou příčinou vaší slabinou je dehydratace v protikladu k nedostatku potravin. Ujistěte se, že bude pít 6-8 sklenic denně, což je zvlášť důležité, pokud jste na rychle.

Pít Sugarfree Red Bull. Já vím, já vím, já si o tom promluvit nápoj v mnoha mých příspěvků, ale to vážně není magie. Je tu jen 10 kalorií v jedné může, a přísahám, že re-energetizuje si jako blázen. Můžu být na 3. nebo 4. den mého rychlého a být tak slabá Můžu stěží pohnout, a pak budu pít z nich, a BAM, budu mít sílu znovu.
Take nap. Je to druh zřejmé, ale může vás omladit.


Osprchovat se. Našel jsem studenou sprchu, vzbuď mě mnohem více, a navíc se spálit více kalorií, takže bych rozhodně naznačují, že. Já bych pobyt od vany nebo teplé sprchy, protože obvykle se uklidníme vás, který může dělat víc slabý.

Cvičení. Ok, mějte se mnou. Vím, že to poslední, co chcete dělat, když jsi tak slabý a želé-y pocit, že můžete stěží pohnout, je výkon, ale může vykonávat často probudit svaly a upozornit vaše smysly. Plus, endorfiny všechny, abys byla šťastná, takže vám jedno, že tolik na tom, být slabý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stylshop stylshop | Web | 16. září 2010 v 13:12 | Reagovat

Ahoj,
ptám se tě zda máš 5 minut volného času ;) pokud ano. Udělej si ho prosím na mě. Potřebovala bych aby jsi na mém obchůdku hlasovala. Zda by jste tam chtěli aby byly na prodej kabelky ;) prosím hlasuj ;). Zatím ahoj.

2 lady-dariel lady-dariel | Web | 16. září 2010 v 13:14 | Reagovat

pěknej desgn :) a hezký ibrázek..ale chtělo yb to zvětšit písmo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PRO NÁVŠTĚVNÍKA,
pokud jakkoliv popuzuji čtenáře, či nesouhlasí s mým obsahem, může klidně opustit stránku. Tyto
stránky nenavádějí k anorexii či poruše příjmu.
Každý má svůj vlastní rozum, a byť jsou zde návody a rady na anorexii, neznamená to, že tento
styl podporuji. Ano je to smutné, je to nemoc, je to posedlost.
Jsou to jen berličky jak začít s hubnutím. Já sama jsem posedlá po hubenosti a založila jsem tento blog, abych utříbila informace z internetu.
Kdo má s tímto problém ať odejde, kdo ne, ať zůstane!! Pohoršovat se nad obsahem stránek nemá ani smysl, v dnešní době je internet natolik zahlcený návody na anorexii i v cizojazyčném jazyce, že byt to není správné a může to podporovat anorexii, je to jako jedna kapka v moři.
ostatní zde vítám.....