Pro Ana Mýty

17. září 2010 v 12:22 |  tipy a triky

Pro Ana Mýty

/7





Mýtus: Pro-Ana modlí k anorexii.

Reality: Tam je odkaz na náboženství druhů, které exsists na pro-ana stránkách, s několika doporučení názvu "Ana" zmínil. Ale lidé, především média a proti jeho zmást a šířit dezinformace, že Ana se odkazuje na anorexii. Název Ana v náboženské conotation je vlastně celé jméno Anamadim, a ne nějaký bohyně jménem anorexie. Původ Anamadim bylo vytvoření webu s názvem Underground Grotto, kde je i přivolání kouzlo uplatnit Anamadim. Nicméně je velmi tenký (č. určena slovní hříčka) menšina těch, na pro-ana stránkách, které se podílí v tomto náboženský styl činnost. To také nemá nic společného s písmeny, víry, přikázání, atd. buď (viz níže pro tyto informace). To nemá nic společného s obrovskou většinou pro-ana.




Mýtus: Celý pro-ana náboženství.

Reality: pro-ana náboženství vidět na mnoha pro-ana stránkách nebyl nikdy vytvořen žádný pro-ana stránkách vůbec. Všechny víry, dopisy, jsou comandments všechny provedené profesionální psychologové ve snaze, aby se myšlení anorektických názory bude možné vidět jejich očima. To bylo vnímáno jako silné poselství, a těm, kteří jsou anorektických a chtějí jít dále do ní, viděli tyto zprávy jako motivace místo zpětného že to bylo zamýšlel být. Je to legrační, jak těch, které nenávidí pro-ana nevědomky dal to náboženství, není to? Ne příliš mnoho chceš, aby bylo známo, a není divu. Velký Pozor eh? Jen abyste věděli, že je jejich spisy, pokud jste někdy viděli a / nebo používat.





Mýtus: Tipy a triky

Reality: Jo, můžete být na pro-ed stránky hledají nějaký nový způsob, jak se skrýt něco, co je lepší, nebo je-li něco lepšího, než to, co děláte teď. Ale pokud vaši rodiče, příbuzní, blízcí, co-pracovníků, nebo ten, kdo se snažíte skrýt před uvažujete máte poruchy příjmu potravy ... hádejte co? Oni jsou na stejných místech jste na čtení stejných tipů a triků. Mohou pomoci na chvíli, ale dříve nebo později (nebo už), ten, který se skrývá od jdou zjistit. Stránky jsou skutečné snadno k nalezení, ale to dělá "T", že mnohem in-efektivní. Jak se říká, můžete spustit, ale nemůžete skrýt.





Mýtus: Pro-Ana je pro smrt

Reality: Pokud jste někdy byli na pro-ana forum dříve, všimnete si, že hodně dlouhodobé členy jsou normální někdy tak mírně pod normální rozsah hmotnosti. Tam je velmi málo dlouhá termers, které jsou v lékařské anorektická rozsah hmotnosti. Takže platí, že jsou tenké, ale ve skutečnosti řečeno, oni jsou ve skutečnosti normální. Ve skutečnosti mnoho z krajní tenké nejsou časté pro-ed fóra vůbec, oni jsou na podpoře fórech místo. Z těch, které se dostanou do extrémní úrovně, který post fotky a váhy, jsou odpověděla zpět se zprávami z obavy a důvody pro ně postarat sami o sebe a ne ztratit žádný větší váhu. Teď budete muset být skutečně na fórech se to vědí, ale ti, kteří křičí zla nedělají velmi dobrý výzkum, co se mluví. Dalo by se říci, že pro-ana je mnohem více pro-podporu naklánět, než to nechá na příliš.





Mýtus: Pro-Ana učí ostatní, aby se stal anorektický

Reality: Nemůžete "stát" anorektické, to není něco, co si vyberete jako dieta, anorexie vybere ty a v loterii anorexie výhry ztrácí více, než si myslíš. Je to vnější faktory ve vašem vlastním prostředí, které tvoří jeden stravovací poruchou, nikoli text a obrázky na webových stránkách. Chcete-li ty, které si můžete stát "ana" ... to se nestane. Můžete přeskočit několik jídel, rychle na pár dní ale to neznamená, že vás anorektická vůbec. Stejně jako drag queen, můžete se podívat jednat mluvit chodit a zpívat každý trochu jako Cher ... ale nejste Cher. Je to velmi jednoduché.




Mýtus: Pro-Ana doporučuje, abyste si pobyt anorektických

Reality: Toto je citlivý jeden. Nemáme rádi, pokud se pobyt anorektických, ale tohle je největší způsobu, jakým jsme se liší od profesionální a pro-využití lokality. Namísto léčení onemocnění samo o sobě, pro-ana zachází osobě. Se dozvíme, individuální, co je dělá smích, úsměv, pláč a strach, aby zjistili, co jejich svět je stejně jako jejich očima. Podívejte se, jak jsem řekl dříve, poruchy příjmu potravy jsou hluboko zakořeněný problém a nemá smysl snažit se zbavit něčeho, co se právě vraceli okamžitě. Chcete-li se zbavit tohoto, je třeba se dostat do hlavního kořene a pracovat odtamtud. Jakmile root je pryč, consequense poruch příjmu potravy je, že mnohem snazší zotavit se z ... a tento proces bude na dobu jednoho. To je důvod, proč nejdůležitější součástí jakékoli ed Forum je časopis oblast.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stylshop stylshop | Web | 17. září 2010 v 12:39 | Reagovat

ále ;) jsi fakt kámoška. A přihodím ti je tam ;) fákt ;) (já ráda pomáhám) a dlužím ti to. Za ty tvé nápady (návrhy) ;)

2 stylshop stylshop | Web | 17. září 2010 v 12:43 | Reagovat

ty nedržkuješ. ;) ty mi jen pomáháš xD ;)

3 stylshop stylshop | Web | 17. září 2010 v 14:17 | Reagovat

ty jsi taky nemocná ? J8 taky xD

4 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 24. června 2011 v 21:20 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

5 Phillip Phillip | Web | 2. listopadu 2012 v 14:55 | Reagovat

Proti urážce je možno se bránit, proti soucitu však ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PRO NÁVŠTĚVNÍKA,
pokud jakkoliv popuzuji čtenáře, či nesouhlasí s mým obsahem, může klidně opustit stránku. Tyto
stránky nenavádějí k anorexii či poruše příjmu.
Každý má svůj vlastní rozum, a byť jsou zde návody a rady na anorexii, neznamená to, že tento
styl podporuji. Ano je to smutné, je to nemoc, je to posedlost.
Jsou to jen berličky jak začít s hubnutím. Já sama jsem posedlá po hubenosti a založila jsem tento blog, abych utříbila informace z internetu.
Kdo má s tímto problém ať odejde, kdo ne, ať zůstane!! Pohoršovat se nad obsahem stránek nemá ani smysl, v dnešní době je internet natolik zahlcený návody na anorexii i v cizojazyčném jazyce, že byt to není správné a může to podporovat anorexii, je to jako jedna kapka v moři.
ostatní zde vítám.....