Puding

12. září 2010 v 15:36 | www.musculus.cz |  recepty

Puding

Zkusil jsem celkem dost druhů potréninkových jídel a nápojů, ale nejvíc se mi osvědčil PUDING. Zkuste, možná budete překvapeni!

MATERIÁL: 1 l odtučněného mléka, 2 balíčky vanilkového pudingu, 4 lžíce cukru, 1/2 balíčku dětských piškotů, 2 pomeranče

SLOŽENÍ : 41g bílkovin, 6g tuku, 209g sacharidů, 4421 kJ (1058 kcal). Z tohoto množství budete mít 2 velmi pěkné potréninkové dávky (cca. 100g jednoduchých uhlohydrátů a 20g bílkovin).

POSTUP: Puding snad zvládne udělat každý, a tak postup výroby nebudu rozebírat. Připravte si dvě větší misky, vyložte je dětskými piškoty a oloupanými, na měsíčky rozebranými a nakrájenými pomeranči. Celé to pak zalijte hotovým pudingem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PRO NÁVŠTĚVNÍKA,
pokud jakkoliv popuzuji čtenáře, či nesouhlasí s mým obsahem, může klidně opustit stránku. Tyto
stránky nenavádějí k anorexii či poruše příjmu.
Každý má svůj vlastní rozum, a byť jsou zde návody a rady na anorexii, neznamená to, že tento
styl podporuji. Ano je to smutné, je to nemoc, je to posedlost.
Jsou to jen berličky jak začít s hubnutím. Já sama jsem posedlá po hubenosti a založila jsem tento blog, abych utříbila informace z internetu.
Kdo má s tímto problém ať odejde, kdo ne, ať zůstane!! Pohoršovat se nad obsahem stránek nemá ani smysl, v dnešní době je internet natolik zahlcený návody na anorexii i v cizojazyčném jazyce, že byt to není správné a může to podporovat anorexii, je to jako jedna kapka v moři.
ostatní zde vítám.....