Pust? Ano či ne?

16. září 2010 v 13:31 |  tipy a triky

Půst informace

ere
Půst je obtížné, ale velmi účinný způsob, jak zhubnout a detox těla, jak si přijít zhruba 1 libra den a tělo čistí sám nežádoucích chemických látek, které vložíte do ní tím, že jí zpracované a chemicko-sužovaným potravin.

Když rychle se neposkytují subjektu veškeré glukózy (cukru / energie) a musí si to energie z tukových zásob celého těla. On asi den tři rychlé těla vstupují ketóza. Ketóza je fázi, kdy játra začne produkovat ketolátek, které zásobují tělo energií, a obecně se tu budete cítit méně hladoví, jak vaše tělo ne-nadále vyžaduje k jídlu pro energii.

Mnoho lidí najde prvních 5 dnech opravdu těžké, zvláště den 3, ale po tom to stane se zvýšeně snadné a po den 10 se často necítí žádnou chuť k jídlu vůbec! <3

Půsty často span 5-28 den, ale za žádných okolností poslední za 28 dní!

Dny 1-7 může produkovat poněkud ok výsledky, s dny 7-14 produkovat docela úžasné výsledky. Ale to je 14-28 dní, které produkují nejvíce úžasné a skvělé výsledky!

Často budete mít velmi nízkou spotřebou energie ve dnech 1-5, s dny 5-10 mírného zlepšení, ale den 10 a dále budete často úžasnou energii a duševní jasnost.
Půst Tipy

Dávejte pozor, aby vyvíjeli sami během rychle! To z vás udělá větší hlad v prvních dnech a bude nosit vás značně throughtout rychle! Některé cvičení je v pořádku, ale nepřehánějte to!
Dokonce i sebemenší kousek jídla bude vaše tělo začít s rychlou (nastavte si zpět na první den ... tzn. Před ketóza), takže nejedí vůbec během svého rychle, nebo to bude zbytečné!
Nemyslete si, že jen proto, že nejste jíst to rychle! Musíte být pitná pouze vodou (bez šťávy, a to ani bez cukru! Nic, co by vám energii!), Nebo vůbec nic! To znamená, že již mincovny / guma atd. taky!
Druhy Rychlé

Voda Fast - Žádné jídlo není spotřebována, ale voda je povoleno. To je nejpopulárnější typ rychle, a pravděpodobně nejzdravější.

Suché Fast - žádné jídlo ani tekutiny, je spotřebována. Tato rychlá, není tak docela populární, a pokud delší může vést k dehydrataci, ale často se vrací mnohem lepší výsledky a zcela detoxikuje tělo!

Sedmidenní Fast - Nelze škodlivý nebo oslabení výsledky.

Hladovění - Vše za 48 dnů je hladovění! Hladovění je velmi nebezpečné! Subjekt často nemá žádné tukových zásob v tomto bodě a začíná konzumovat základní tkáně! (Tj. vaše orgány!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PRO NÁVŠTĚVNÍKA,
pokud jakkoliv popuzuji čtenáře, či nesouhlasí s mým obsahem, může klidně opustit stránku. Tyto
stránky nenavádějí k anorexii či poruše příjmu.
Každý má svůj vlastní rozum, a byť jsou zde návody a rady na anorexii, neznamená to, že tento
styl podporuji. Ano je to smutné, je to nemoc, je to posedlost.
Jsou to jen berličky jak začít s hubnutím. Já sama jsem posedlá po hubenosti a založila jsem tento blog, abych utříbila informace z internetu.
Kdo má s tímto problém ať odejde, kdo ne, ať zůstane!! Pohoršovat se nad obsahem stránek nemá ani smysl, v dnešní době je internet natolik zahlcený návody na anorexii i v cizojazyčném jazyce, že byt to není správné a může to podporovat anorexii, je to jako jedna kapka v moři.
ostatní zde vítám.....