sladká rýže

12. září 2010 v 15:32 | jacke |  recepty
Muluji všechny sladké kaše a tohle je můj mlsný receptík

Sladká rýže se sušeným ovocem

suroviny: Mléko, voda ( ideální je třeba sojové mléko, které používám já), kousky sušeného ovoce rozinky, švestky, merunky, dle chute, půj hrnečka rýže, med, citronovou kůru, skorici, kakao, kousek másla

Postup: rýži dám do kastrolku a doliji množstvím vody nebo mléka, je to na každém, já dávám mléka, vody rači více at kaše je akorát a není jak beton hustá. Přidám citronovou kuru na jemno nastoruhanou, na drobno nakrájené sušené ovoce a dám vařit. Vařím do té doby než je rýže měkká. Po té vezmu mixér a rýži rozmixuji, hustotu koriguji mlíčkem. Pokud je kaše příliš hustá, dolijeme mlíčko do požadované hustoty. Osladíme medem, přidáme trošku másla na chut.
Dáme do misky, posypeme kakaem, skořicí a můžeme podávat, myslím si, že ale kldině se dá posypat grankem nebo trošku medem:). Jak má každý rád.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PRO NÁVŠTĚVNÍKA,
pokud jakkoliv popuzuji čtenáře, či nesouhlasí s mým obsahem, může klidně opustit stránku. Tyto
stránky nenavádějí k anorexii či poruše příjmu.
Každý má svůj vlastní rozum, a byť jsou zde návody a rady na anorexii, neznamená to, že tento
styl podporuji. Ano je to smutné, je to nemoc, je to posedlost.
Jsou to jen berličky jak začít s hubnutím. Já sama jsem posedlá po hubenosti a založila jsem tento blog, abych utříbila informace z internetu.
Kdo má s tímto problém ať odejde, kdo ne, ať zůstane!! Pohoršovat se nad obsahem stránek nemá ani smysl, v dnešní době je internet natolik zahlcený návody na anorexii i v cizojazyčném jazyce, že byt to není správné a může to podporovat anorexii, je to jako jedna kapka v moři.
ostatní zde vítám.....