Tak totál blbec den 13.9.2010

13. září 2010 v 9:43 | jackee |  mé výlevy
Je teprve ráno, ale já bych se nejraději zahrabala hluboko do země. Z rána depka jak prase hnedka. Před víkendem jsem se zkášlovala, dobře dělala jsem si depilaci obličeje, jedna z milionu z mnoha mé rutiny v péči o plet. Bohužel né tentokrát. Místa po depilaci mě pálila a bolela, celý víkend jsem byla zavřená doma, protože jsem nemohla ven mezi lidi. Proč? Bolelo to, pálilo a měla jsem na sobě tlustou vrstvu krému na zklidnění. včera všechno začínalo být v pohodě, ale večer se mi projevila alergická reakce. Nějak ten víkend není štastný, kamarád si zlomil ruku a druhou narazil. Dobře, tak mám asi alergii a s klidným srdcem jsem šla spát a doufala, že dneska to bude ok.

Ráno zděšení, totál krize, dejte mi pytel na hlavu. Celý obličej jsem měla posetý alergii, tedy krupičkou a vypadalo to jako bych měla akné a byla nějaký poboš, ale byla to alergie, protože takový exterém s pletí nemám.

najednou i ty moje malé akníčka, co mívám na bradě, bylo nic, proti tomu, co mi hyzdilo plet. netrpím na alergii, maximálně na podzim a na jaře, když rostou kytičky, ale ani to ení extrém. hned jsem se z rána pohádala s přítelem, nechápal,jak mi je a hlavně jak se cítím. zamaskovala jsem, co se dalo makeupem, ale bramborovitou plet moc nejde zamaskovat.

Takže jsem zvažovala, co nyní? zajít ke kožnímu, tam je ale dlouhá čekací doba, zajít k obvodačce, ale kdy? když musím jít do práce.

nakonec zvítězila lékarna, paní byla moc hodná a laskavá a trošku mě uklidnila, mám prášky, mastičku a nějaké pilule na plet a můžu se jen modlit, aby se to vrátilo do normálu. Blbé je, že přítel měl nedávno alergii, něco jako já jen v dost horším stavu, mít tohle na pleti, tak se zastřelím. jemu se to ale dlouho hojilo a jeste tedka se mu to stále hojí, takže když si představím, že tohle mě čeká.....


          asi se vykašlu na to vypadat dobře, akorát mě to přineslo alergii a budu se muset s mířit s tím jak vypadám tedka.

včera s jídlem taky ulet, nějak jsem se zase spustila, čokoláda atd........ ani bych se nedivila ale z jídla to asi nemám.

Dneska aůle začínám detox, popíjím čokoládové sojové mlíčko, mám banán, kefír na papu a budu dneska hodně bumbat. at se dám do formy. jen se bojím aby se mě v práci nezděsili klienti:/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PRO NÁVŠTĚVNÍKA,
pokud jakkoliv popuzuji čtenáře, či nesouhlasí s mým obsahem, může klidně opustit stránku. Tyto
stránky nenavádějí k anorexii či poruše příjmu.
Každý má svůj vlastní rozum, a byť jsou zde návody a rady na anorexii, neznamená to, že tento
styl podporuji. Ano je to smutné, je to nemoc, je to posedlost.
Jsou to jen berličky jak začít s hubnutím. Já sama jsem posedlá po hubenosti a založila jsem tento blog, abych utříbila informace z internetu.
Kdo má s tímto problém ať odejde, kdo ne, ať zůstane!! Pohoršovat se nad obsahem stránek nemá ani smysl, v dnešní době je internet natolik zahlcený návody na anorexii i v cizojazyčném jazyce, že byt to není správné a může to podporovat anorexii, je to jako jedna kapka v moři.
ostatní zde vítám.....