ženské problémy

12. září 2010 v 0:11 | www.zenskezanety.cz |  babena

Léčba vaginálních potíží
sdsd
Objeví-li se potíže, je zapotřebí vyšetření a řádná léčba. Pokusy o samoléčení různými volně dostupnými prostředky jsou často neúspěšné. Pokud do ordinace přichází žena s potížemi a sama už vyzkoušela všechny možné způsoby léčby, je lékař v obtížné situaci, protože všechny použité přípravky změnily obraz onemocnění a složení poševní mikroflóry. Opakované neúspěšné samoléčení je dobrou cestou k tomu, aby se potíže staly chronickými.


Správné vyšetření u lékaře by mělo být v tomto sledu:
• gynekologické vyšetření, hodnotí charakter výtoku,
• stanovení pH výtoku,
• tzv. aminový test (na zrcadlo se kápne kapka 10% roztoku hydroxidu draselného, při pozitivním testu vznikne "rybí" zápach),
• mikroskopické vyšetření (buď vyšetření tzv. mokrého preparátu přímo v ambulancinebo, a to častěji, vyšetření fixovaného preparátu v laboratoři).


Pokud gynekolog doporučí léčbu, je nutno ji dodržovat. Mnoho žen poté, co akutní obtíže vymizí, si část léků ponechá "na příště". Tím zánět nedoléčí, onemocnění se vrátí a žena bude opět léčena nedostatečně (právě zbytkem od minule). Tento zanedbaný léčebný postup vede také k chronickým problémům. To platí v první řadě pro kvasinkové záněty - dobu léčby doporučenou výrobcem je nutno dodržet, jinak se nemoci téměř pravidelně znovu objeví.

Má-li žena opakovaně problémy, které mají stejnou příčinu, lze doporučit cílenou "lékařsky asistovanou" prevenci, tj. dlouhodobé užívání konkrétního přípravku, vybraného podle příčiny potíží.

http://www.lekarna-online.com/zbozi/11023158-tantum-rosa-irigator-pro-gyneko-logicke-pouziti
http://www.lekarna1.cz/shop.php?action=show_product_detail&product_id=183854
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
PRO NÁVŠTĚVNÍKA,
pokud jakkoliv popuzuji čtenáře, či nesouhlasí s mým obsahem, může klidně opustit stránku. Tyto
stránky nenavádějí k anorexii či poruše příjmu.
Každý má svůj vlastní rozum, a byť jsou zde návody a rady na anorexii, neznamená to, že tento
styl podporuji. Ano je to smutné, je to nemoc, je to posedlost.
Jsou to jen berličky jak začít s hubnutím. Já sama jsem posedlá po hubenosti a založila jsem tento blog, abych utříbila informace z internetu.
Kdo má s tímto problém ať odejde, kdo ne, ať zůstane!! Pohoršovat se nad obsahem stránek nemá ani smysl, v dnešní době je internet natolik zahlcený návody na anorexii i v cizojazyčném jazyce, že byt to není správné a může to podporovat anorexii, je to jako jedna kapka v moři.
ostatní zde vítám.....